Apie mus


Kviečiame susipažinti – esame Viktorija ir Lukas – jauni, kūrybiški ir pozityvūs žmonės. Netikėtai kilo idėja, jog namų aplinkoje norime daugiau jaukumo ir šilumos vėsesniais vakarais. Taip sukūrėme tai, kas tikime, kad patiks ne tik mums, bet ir Jums! 

Apie St. Flame produktus

St. Flame sukuria šventos liepsnos jaukumą! Rankų darbo stalo židinukai gaminami iš akmens (jesmonite). Ilgus metus tobulintas meistriškumas susijungė su deginto medžio tekstūra, mūsų rankomis graviruotu logotipu, skirtingų rūšių akmenukais ir ugnies liepsna – taip gimė unikalus Biožidinys St. Flame Black. Ar Jūsų interjerui trūksta šviesių detalių? Tuomet balto akmens Biožidinys St. Flame Ovalas atras savo vietą Jūsų namuose. Abiejų rūšių židinukai sukurs estetikos ir elegancijos derinį, kuris tikrai neliks nepastebėtas. 

Ilgaamžiškumas ir originalumas

Tai aukščiausios kokybės liejiniai, be tirpiklių ir lakiųjų organinių junginių. Atsparūs ugniai ir smūgiams. Židinukams būdingas mažesnis dulkelių susidarymas, lyginant su kitomis medžiagomis. Pasižymi tolygia, vientisa dekoratyvine paviršiaus apdaila. Tinkamai prižiūrint, šis gaminys tarnaus Jums daugybę metų. 

Židiniai puikiai tinka ne tik namų, bet taip pat ir lauko terasos ar biuro jaukumui sukurti. Uždegę pajusite patalpoje plintančią malonią šilumą. Tai gali būti ne tik puiki interjero detalė, bet ir originalus pasirinkimas Jūsų mylimiems žmonėms padovanoti vestuvėms, gimtadieniui ar namų įkurtuvėms!

Funkcionalumas

Židinio vidų puošia žavus akmenukų ruožas – užpylus biokuru, susidaro ugnies liepsna. Degimo laikas priklauso nuo įpilto biokuro kiekio. Papildomas produkto išskirtinumas – kvapai, kuriuos galite pasirinkti patys! Biokuras gali išskirti kavos, vanilės, levandų, cinamono, miško ar vandenyno aromatą! Šilumos ir kvapų terapija išties ramina…

Kompaktiškumas

Biožidinys St. Flame Black

Matmenys: 20 x 16 x 7,5 cm (ilgis x plotis x aukštis), gylis 4 cm 

Biožidinys St. Flame Ovalas

Matmenys: 18 x 65 x 4 cm (skersmuo x aukštis x gylis)

Ieškote kažko daugiau? Užsukite į skiltį Sojos vaško žvakės – jų žavesiui tikrai neatsispirsite. 

Dažniausiai Užduodami Klausimai (DUK)

Kaip paruošti biožidinį naudijomui?

ŽIDINIO PARUOŠIMAS

Patikrinkite, ar židinys saugiai pastatytas ant stabilaus paviršiaus (dangtį galima naudoti kaip papildomą pagrindą, jei neplanuojate užgesinti liepsnos ankščiau, nei ji pati užges).

Suberkite norimą akmenukų kiekį į židinį.

Užtikrinkite, kad aplink židinį nebūtų degių medžiagų ar uždegimo šaltinių.

NAUDOJIMO SAUGUMAS:

Neleiskite vaikams ar negalintiems apsisaugoti asmenims būti arti degančio židinio.

Nejudinkite židinio, kol jis dega arba kol židinys neatvėso.

Būkite atsargūs ir laikykitės šių nurodymų, kad naudotumėte židinį ir biokurą saugiai ir efektyviai.

Jei turite papildomų klausimų, kreipkitės į mus. St. Flame Susisiekite

Kiek biokuro pilti į židinį?

BIOKURO NAUDOJIMAS:

Atsargiai ir lėtai įpilkite norimą biokuro kiekį į židinį. Degimo laikas priklauso nuo skysčio kiekio ( 100 ml dega apie 60 min).

Rekomenduojama biokurą pilti neapsemiant akmenukų, kitu atveju tai gali sutrumpinti degimo laiką.

Atsargiai uždegti skystį ilgesniu degikliu ir laikykite degimo zoną laisvą nuo ugniai jautrių medžiagų.

Kaip užgesinti biožidinį?

NEPŪSTI! Norint užgesinti, uždėkite dangtį.